הפורטל    פורומים    רשת הפונדק   
לוגו הפונדק   איי הסערה

הפונדק הוצאה לאור
ספרי הרחבה למבוכים ודרקונים, פאת'פיינדר

(לחץ להגדלה)


36 עמודים
מחיר לצרכן 50 ש"ח
מה' 2 - פאת'פיינדר, אפריל 2015
מה' 1 - d20, דצמבר 2005
 
דוגמיות תוכן

מגילות העוצמה

הרפתקה ראשונה בעברית לשיטה פאת'פיינדר, המתרחשת בעולם המערכה איי הסערה. במגילות העוצמה תמצאו שילוב בין חקירה עירונית, להרפתקאות באזורי פרא, ולחקר מבוכים, וגם מידע על פריהולד, עיר שוקקת חיים והרפתקאות

רוע עתיק התגלה
קובץ מגילות עתיקות המכילות טקסים המתעלים את עוצמת התוהו נמצאו בהרי האופל. משרתיו של טולריון, אדון התוהו שגורש, יוצאות להשיג את המגילות. אם הם יצליחו, איי הסערה יעמדו בפני מלחמה נוראית - האם תצליחו לאתר את המגילות ולעצור את משרתי התוהו?

מאבק נגד התוהו
ההרפתקה מגילות העוצמה מתרחשת בעולם המערכה איי הסערה, והיא תוביל אתכם מהרחובות השוקקים של פריהולד, למרחבים הפתוחים וביצות טובעניות, ואל מתחת לאדמה.
מגילות העוצמה מיועדת למשחק התפקידים פאת'פיינדר וניתנת לשימוש גם עם מבוכים ודרקונים. ההרפתקה כוללת מגוון אתגרים: קרבות מסוכנים, חקירה עירונית, דיפלומטיה ומסע באזורי הפרא. הספר גם כולל מדריך לפריהולד, העיר הגדולה באיי הסערה המלאה במזימות, תככים והזדמנויות להרפתקאות.
הכנסו לעולם מופלא של הרפתקאות!

ההרפתקה מיועדת לדרגות 2-3. היא נכתבה לשימוש עם פאת'פיינדר, אך ניתן להשתמש בה גם עם מבוכים ודרקונים באמצעות קובץ המרה.

קנה את הספר

(לחץ להגדלה)


44 עמודים
מחיר לצרכן 50 ש"ח
ינואר 2016

דוגמיות תוכן

אלופי האור

המתים מגיחים מהצללים
פריהולד, העיר הגדולה והמפוארת באיי הסערה, נתונה תחת מתקפה. מתים מהלכים מגיחים מבית הקברות לאביונים, ובצללים פועלת כת מסתורית הזוממת להמיט אסון על כוחות הטוב ולשעבד את פריהולד.
הדמויות מתגייסות למשימה נועזת לאתר ולהשמיד את מקור הרשע שבבית הקברות, שם הם יגלו רמז למזימה שמאיימת על פריהולד כולה. הגיבורים הם הסיכוי היחיד של העיר לחקור ולגלות מי אחראי לקנוניה ולעצור אותם - גורלה של פריהולד מצוי בידיהם.

הצילו את פריהולד מאבדון והפכו לאלופי האור
ההרפתקה אלופי האור משלבת אתגרים קלאסיים של מבוכים ודרקונים, קרבות מול מפלצות במבוכים, ביחד עם חקירה עירונית ואתגרים דיפלומטיים. אם השחקנים יצליחו לעצור את המזימה, הדמויות שלהם תהפכנה לגיבורי פריהולד, אך אם יכשלו כוחות הרוע ישתלטו על העיר.

ניתן לשחק באלופי האור כהרפתקה העומדת בפני עצמה או כהמשך להרפתקה מגילות העוצמה. אלופי האור מתרחשת בעולם המערכה הפנטסטי איי הסערה, אך ניתן להתאים אותה לכל עולם מערכה אחר של מבוכים ודרקונים.
ההרפתקה נכתבה עבור משחק התפקידים פאת'פיינדר והיא תואמת גם למהדורה 3.5 של מבוכים ודרקונים. באתר שלנו תמצאו בנוסף המרה של אלופי האור למהדורה החמישית של מבוכים ודרקונים.

קנה את הספר

(לחץ להגדלה)

48 עמודים
מחיר לצרכן 60 ש"ח
הדפסה ראשונה, אוקטובר 2004
הדפסה שנייה, אוקטובר 2012
 
דוגמיות תוכן

הרשומון

הרשומון הוא המדריך שלכם לעולם המערכה איי הסערה - עולם מערכה פנטסטי בעברית, המיועד למבוכים ודרקונים. בחוברת תמצאו עולם עשיר ואת כל המידע שנדרש בכדי לבנות דמויות ולהתחיל בהרפתקאות מופלאות!

זהו שחר של עידן חדש
מלחמת הכאוס הסתיימה באובדן היבשת הקדומה, אנוריאר, רק מספר איים שרדו את הקריעה, אך כעת הם פורחים מחדש. זוהי עת של ממלכות חדשות, תככים פוליטיים וקסם רב-עוצמה - העולם נמצא במאבק בין האור לחושך, בין דמויי-אנוש למפלצות שטניות, בין סדר לתוהו. האנשים הפשוטים זקוקים לגיבורים, האם יהיו אלה אתם?

מערכת הפנטזיה הראשונה בעברית
איי הסערה הינה המערכה המקורית הראשונה אשר מתפרסמת בשפה העברית עבור משחקי-תפקידים. המערכה מיועדת לשחקנים חדשים וותיקים כאחד, ומספקת מסגרת מתאימה למגוון רחב של סוגי משחק: החל בחקר מבוכים, דרך משחקים פוליטיים וכלה בחקר המישורים החיצוניים.
ברשומון תמצאו תיאור גיאוגרפי מפורט של המדינות והארצות, מידע אודות האלים והקסם באיי הסערה, מקצועות יוקרה חדשים, הלטאים - גזע חדש עבור דמויות שחקן ועוד...

קנה את הספר


(לחץ להגדלה)


64 עמודים
מחיר לצרכן 80 ש"ח
מאי 2018

גיבורי הסערה

כוחות הסערה ממתינים לך
גיבורי הסערה הוא ספר הרחבה למשחק התפקידים פאת'פיינדר והוא מכיל עושר של אפשרויות ומגוון רחב של יכולות חדשות לדמויות שלך. הספר מציע שילוב של גזעים חדשים, מקצועות בסיס נוספים, מקצועות יוקרה וגם עוד כשרונות, לחשים, חפצי קסם ועוד. באמצעות התוכן החדש שבדפי הספר, ניתן ליצור דמויות ששולטות במסתרי הטבע, חוקרות את סודות הטכנומאגיה, מאלפות יצורים אדירים לשירותן ועוד.
גיבורי הסערה מיועד לכל משחק של פאת'פיינדר והוא גם מכיל את כל המידע הדרוש לבנות דמות בעולם המערכה הפנטסטי איי הסערה.

גיבורי הסערה כולל:
* הטכנומאג, מקצוע בסיס חדש של מטיל לחשים המשלב מאגיה עם טכנולוגיה ומסוגל להילחם גם באמצעות מטה-נפץ מכושף.
* האורקל, מקצוע בסיס של מטיל לחשי קדושה, ששואב את כוחותיו מהסתרים של הבריאה, אך נושא עמו קללה עתיקה.
* גזעים חדשים בדמות הלטא, אלף אפל, נגוע הפיה וגם תתי-גזעים חדשים של האורק ונמיית הים (בן-מחצית). * שבעה מקצועות יוקרה חדשים.
* חמישה ארכיטיפים - גרסאות חילופיות למקצועות הבסיס.
* כשרונות חדשים, חפצי קסם עוצמתיים, מגוון לחשי קדושה ומאגיה, וחוקים חילופיים של החייאה ומוות, שיגור ועוד.
* תיאור של עולם המערכה איי הסערה, ומידע על האלים של העולם.

קנה את הספר

(לחץ להגדלה)


96 עמודים
מחיר לצרכן 99 ש"ח
אוגוסט 2013
 

ואנור

יום אחד עוד יספרו אגדות על הרפתקאותיכם.

על הפעם בה אתה התמודדת לבדך מול דרקון הברזל השחור, בזמן שחבריך היו כלואים בידי קסמו האפל. על הפעם בה את הצלחת לעצור את צבא אנשי הנחש מלכבוש את העיר, באמצעות המיל הנכונה ברגע הכי מפתיע. על היום בו הצלחתם לחדור לכספתו הקבורה של מלך גמדי המעמקים.

ואנור הוא עולם של קסם ושל סכנות. גיבורים אמיצים יוצאים אל פינותיה החשוכות ביותר של הארץ בחיפוש אחר זהב ותהילה. אתם הם אותם גיבורים, אתם אלו שתצאו למקומות אליהם אחרים לא מעזים להתקרב.
ספר זה מכיל את כל המידע הדרוש כדי לשחק בעולם הפנטסטי ואנור או בעולם בדיוני אחר משלכם.

ואנור משלב תרגום לעברית של משחק התפקידים עולם המבוך, שיטת פנטזיה ששמה את הסיפור במרכז, עם עולם מערכה מקורי.
האתר של אביב מנוח.

קנה את הספר

(לחץ להגדלה)

112 עמודים
מחיר לצרכן 120 ש"ח
אפריל 2009

דוגמיות תוכן

מתוך האפלה

אוגדן המפלצות והיריבים של איי הסערה מכיל 118 מפלצות חדשות, מגוונות ומעניינות, שיפתיעו את השחקנים שלכם ויספק לכם שעות של הנאה. הספר כולל גם שבעה ארגונים מרושעים, שיוסיפו טעם חדש למשחק שלכם.

מצליף תופת, נורקי, תלמיד התוהו
מפלצות אלו ואחרות מחכות בתוככי ספר זה, ממתינות לרגע בו הן ייכנסו למערכה שלכם, מביאות עמן אתגרים חדשים. כל מפלצת כוללת פירוט רב - כיצד היא חיה, נלחמת, ומתנהגת. הן גם קטלניות ומצויידות בשלל יכולות חדשות, שלא ראיתם מעודכם, וגם השחקנים שלכם לא מכירים.

אחוות הפלדה, לגיון הדמים, נביאי הדרקון
שבעה ארגונים מרושעים מוצגים במתוך האפלה, כל אחד מהם יכול לשמש כמרכז של הרפתקה בודדת או של מערכה שלמה. הארגונים, כמו גם המפלצות שבספר, נכתבו עבור איי הסערה, אך יכולים לשמש אותכם בכל עולם מערכה.

הספר מיועד לשימוש עם המהדורה הרביעית של מבוכים ודרקונים.

קנה את הספר


לשאלות בנוגע לרכישת מוצרים, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 0544229338