הפורטל    פורומים    רשת הפונדק   
לוגו הפונדק   איי הסערה

הפונדק הוצאה לאור
ספרי הרחבה למבוכים ודרקונים

איי הסערה - עולם של גיבורים, מפלצות, פלאים ותככים

איי הסערה הוא עולם מערכה פנטסטי המיועד לשימוש עבור מבוכים ודרקונים ויעניק לכם רקע עשיר למשחק שלכם. בואו לשחק את הגיבור או הנבל שתמיד רציתם, ולטוות את סיפורכם ביחד עם אלפים, דרקונים, שדים ומלכים.
את איי הסערה ניתן גם לשלב בעולם מערכה קיים, קנוי או עולם שיצרתם בעצמכם.

עת של גיבורים

לפני 150 שנה נקרעה לגזרים היבשת הקדומה על-ידי מלחמה נוראית שבה כוחות התוהו ניסו להשתלט על העולם. היום, איי הסערה מתאוששים ממלחמה זו, מוטלים לעידן חדש שבו יקבע גורל האיים, במאבק בין הטוב לרע, בין התרבות והאבדון. בתקופה זו אין דבר שזקוקים לו יותר מאשר גיבורים.

מפלצות אורבות בצללים

אזורי הספר שורצים בגובלינים ושאר דמוי-אנוש מפלצתיים המטילים את אימתם על בני האנוש המתגוררים שם. במעמקי הרי האופל ניתן למצוא מפלצות מעידנים קדומים ומישורים אחרים שקבעו שם את משכנם, משחרים לטרף ומגוננים על אוצרם. שדים ותפלצים משוטטים בדרום נירקור, מתכננים את הפלישה שלהם. והנבואות של הנמיות, יורדי הים הידועים, מספרים שמתחת לפני הים מחכים תועבות נוראיות לזמנם להגיח אל העולם ולזרוע בו חורבן.
חרב ולחש הם הדברים היחידים שיעמדו בפני זוועות אלו, והם יקנו לאוחזים בהם עושר ועוצמה מעבר לכל דמיון.

עולם מלא בפלאים

ארמון הקנדלברה על אורותיו הקסומים נבנה על האי שמחבר את שתי חלקי פריהולד יחדיו, מטרופולין שוקק חיים והזדמנויות. ערים מופלאות של הקיסרות האלפית, שנאבדו מתחת לים, ממתינות לחוקר הנועז. האי המקולל הוא מעוז כוחו המתפוגג של התוהו, שונה מכל דבר שאתם מכירים. זהו רק קצה הקרחון למקומות המופלאים שתגלו.

מזימות אפלות ותככים

לפעמים חרב ולחש לא מספיק להציל את עורכם. באיי הסערה התככים הם רבים, וידידים הם לפעמים האויבים המרים ביותר. הגרימוארה, המשטרה הסודית של נירקור מתמחה בריגול ובזריעת איבה. קוסמי השמש, שומרי המאגיה, מתחרים בינם לבין עצמם ומתעבים מטילי-לחשים אחרים. בנסיכויות הצפון, נצי הלילה זוממים כנגד וביחד עם הנסיכים בחיפוש אחר הון ושילטון. הזדמנויות רבות מחכות לאלו האמיצים מספיק לצאת מהמבוכים אל תוך הערים וחצרות המלכים.

מה צריך בכדי לשחק?

הרשומון הוא המדריך השלם לעולם, והינו המוצר היחידי שנדרש בכדי לשחק באיי הסערה. הרשומון תואם לכל המהדורות, כך שלא חשוב אילו ספרי בסיס יש לכם.
מתוך האפלה הוא אוגדן המפלצות והארגונים המרושעים של איי הסערה, שיעשיר את המשחק שלכם באתגרים ורעיונות חדשים, ומומלץ בין אם אתם משחקים באיי הסערה או לא.
ההרפתקה מגילות העוצמה מהווה נקודת פתיחה מושלמת לחבורות חדשות לאיי הסערה וכוללת עוד מידע על העולם.